Shoei NXR – diabeł tkwi w szczegółach

Motocykliści są grupą konsumencką, która w chyba najbardziej wyszukany sposób stara się wyróżnić na polskich drogach. Środków do tego celu jest bardzo wiele, począwszy od agresywnego malowania motocykli, poprzez stosowanie rzucającego się w oczy ubioru motocyklisty, aż po to, co w największym stopniu rzuca się w oczy przy spoglądaniu na motocyklistę – kask.

Parametry, które świadczą o jakości

Kaski Shoei NXR nie dadzą się pomylić z żadnym innym produktem z tego segmentu rynkowego. Po prostu ich jakość wykonania, nienaganny wygląd i wygoda codziennego użytkowania sprawiają, że stanowią klasę samą w sobie. Świadczy o tym niezwykle duża rzesza motocyklistów na całym świecie, którzy dumnie noszą na swoich głowach bezpieczny kask Shoei z serii NXR.

Projektanci tej firmy szczególną uwagę przyłożyli do stworzenia takiego produktu, który z jednej strony będzie w doskonały sposób spełniał swoją podstawową funkcję, czyli ochronę głowy, a z drugiej będzie wygodny w użytkowaniu zapewniając przy tym odpowiedni poziom cyrkulacji powietrza i odprowadzania nadmiernej temperatury.

Wygląd, stanowiący dopełnienie jakości

Kolorystyka serii kasków Shoei NXR stanowi dopełnienie stylistyki tego modelu. Charakterystycznie poprowadzone linie profilowe, przechodzące z zasadniczej części kasku na owiewkę, wokół której w sprytny sposób umieszczono wloty powietrza, stanowią spójną całość, podkreślając wyjątkowość tego lubianego przez motocyklistów produktu.