Tor wyścigowy Warszawa Słomczyn: eldorado motorsportu w Polsce

tor słomczyn

Przełomowy punkt na mapie motorsportu, Tor Wyścigowy Warszawa Słomczyn, usytuowany około 40 kilometrów od samej stolicy, wyróżnia się jako niezwykle atrakcyjne miejsce dla miłośników sportów motorowych w Polsce. Stały gość wielu emocjonujących zawodów rallycrossowych, przeszedł on gruntowną modernizację w 2016 roku, co pozwoliło na pełne wykorzystanie jego potencjału. Od tamtego czasu Autodrom Słomczyn jest areną różnorodnych, porywających wydarzeń motoryzacyjnych.

Dogodna lokalizacja i łatwy dostęp

Dzięki zaledwie 40-kilometrowemu dystansowi od stolicy oraz bliskości do DK50 i ekspresówki S7, Tor Warszawa Słomczyn staje się łatwo dostępnym celem dla miłośników motosportu.

Parametry Toru Warszawa Słomczyn

Obiekt w Słomczynie oferuje nitkę o długości 1208 metrów i szerokości 8 metrów, z prostą startową liczącą około 150 metrów. Jego doskonała nawierzchnia zapewnia nie tylko przyjemną, lecz także bezpieczną jazdę.

Wyjątkowe doświadczenie za kierownicą

Na Torze Słomczyn odkryjesz potencjał testowanego auta dzięki licznym łukom, ciasnym zakrętom i szybkim odcinkom prostym. Bogata infrastruktura i profesjonalne zaplecze czynią to miejsce idealnym do testowania superaut takich jak Ferrari, Lamborghini czy KTM X-BOW (taką możliwość daje m.in. oferta Devil-Cars.pl).

Infrastruktura na wysokim poziomie

Tor wyścigowy Warszawa Słomczyn zachwyca imponującymi rozmiarami i infrastrukturą. Wysokie, zadaszone trybuny zapewniają widoczność na całą nitkę toru, a liczne miejsca parkingowe i padok ułatwiają organizację wydarzeń.

Przejażdżki sportowymi samochodami dla każdego

Autodrom Słomczyn to także miejsce, gdzie organizowane są przejażdżki sportowymi autami. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem prędkości, czy chcesz sprawdzić się za kierownicą bolidu wyścigowego, Tor Słomczyn zapewni Ci niezapomniane wrażenia.