Jakie są akcesoria do kasków Schuberth?

Kaski motocyklowe mają przede wszystkim służyć do tego, by zabezpieczać głowę motocyklisty przed upadkiem, bo nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, że bezpieczeństwo na drodze jest priorytetem. Niewielu natomiast wie, że do kasków marki Schuberth można dołączać specjalne akcesoria, które mogą poprawić wygodę z tytułu jego korzystania. Jakie to gadgety? Zapraszamy do lektury naszego artykułu.

Kasków Schuberth szukaj na moto-tour.com.pl

Wizjer

Jeżeli chodzi o akcesoria do kasków Schuberth, to z pewnością jednym z akcesoriów, które warto mieć, to wizjer SV4 R2/R2 BASIC. Przede wszystkim poprawia on komfort jazdy, a wzmacniania i odporna szybka tylko zwiększa bezpieczeństwo na drodze i sprawia, że chroni przed drobnymi zarysowaniami czy nawet uderzeniami. Dodatkowo wizjery do kasków Schuberth zostały wyposażone w różne kolory, dzięki czemu klient ma możliwość dopasowania takiej barwy, jaka mu się rzewnie podoba i może to wpłynąć na większe zadowolenie z jazdy.

Kołnierz

Wspomnieliśmy o tym, że najważniejsze na drodze jest bezpieczeństwo, natomiast nie tyczy się ono zawsze tylko tego, żeby jeździć przepisowo i omijać wszelkie okazje do popełnienia wypadku drogowego, lecz również liczy się bezpieczny ubiór. Kaski Schuberth dają ogromną możliwość dopasowania do siebie różnych produktów wpływających na stan zdrowia motocyklisty. Przykładem tego jest kołnierz, który usztywnia szyje i sprawia, że głowa podczas przemieszczania się motocyklem nie jest tak narażona na urazy. Wydaje się, że korzystanie z takiego kołnierza może nawet w przypadku upadku uratować kręgi szyjne.