Zalety opon Kormoran All Season

Kormoran to polska firma, która istnieje na rynku od 1999 roku i jest obecnie częścią francuskiego koncernu Michelin. Kormoran All Season to opona całoroczna o dobrym stosunku jakości do ceny, przeznaczona do różnych modeli samochodów osobowych. Kormoran All Season to pierwsza opona samochodowa typu półsezonowego wprowadzona przez producenta opon budżetowych.

Popularność opon Kormoran

Opony całoroczne stają się coraz bardziej popularne, głównie ze względów ekonomicznych. Jeśli jazda ogranicza się do umiarkowanego ruchu miejskiego, prezentowany model jest zdecydowanie wart rozważenia.

Charakterystycznym elementem projektu jest kierunkowy wzór bieżnika, który przypomina kształtem szkielet ryby. Projekt nie był pomyślany wyłącznie jako dodatkowy aspekt wizualny. Utworzony w ten sposób wzór gwarantuje stabilność, kontrolę nad pojazdem i bezpieczeństwo nawet podczas manewrowania z dużą prędkością. Liczne poprzeczne rowki i szczeliny ułatwiają jazdę po lekko zaśnieżonych nawierzchniach. Dwa najbardziej zewnętrzne rowki skutecznie odprowadzają wodę, zapewniając lepszą trakcję podczas deszczu.

Opony te są tak popularne, że bez najmniejszego problemu kupimy je w każdym sklepie z oponami, ceny jednak potrafią mocno się wahać, dlatego polecam kupić opony kormoran all season w sklepie Miwan, gdzie mamy gwarancję dobrej ceny.

Mieszanka gumowa Kormoran

Mieszanka gumowa stosowana do produkcji opon ma wysoką zawartość krzemionki. Pozwala to na utrzymanie właściwych parametrów niezależnie od warunków pogodowych. Opona Kormoran All Season zapewnia krótką drogę hamowania zarówno na suchych, jak i mokrych nawierzchniach. Guma dobrze sprawdza się również na śniegu.

Poziome rowki w oponach Kormoran All Season na zewnętrznych obręczach zapewniają precyzyjne kierowanie na suchej nawierzchni. Wszystkie elementy gumy wyglądają bardzo atrakcyjnie pod względem wizualnym.