Wyprawa na motocyklu ADV

Jazda na motorze sprawia ogromną satysfakcję. Nie tylko, jeżeli chodzi o prędkość. Podróżowanie na motorach budzi w człowieku zupełnie nieznane emocje. Osoby, które kochają wyprawy na szybkich maszynach, powinny wyposażyć się w motocykl ADV. Skrót od Adventure — symbol dobrej, wspaniałej przygody.

Czym charakteryzuje się motocykl ADV?


Czy łatwo da się odróżnić motocykl Adventure od innych maszyn? Oto lista najważniejszych cech, dzięki którym uda się odróżnić ten motor:

ADV posiada duże, przednie koło – zwykłe motocykle drogowe mają obydwa koła równe. ADV posiada przednie koło zdecydowanie większe od tylnego,
duży skok zawieszenia – pozwala on na lepsze pokonywanie nierówności w terenie, w szczególności, jeżeli ma się do czynienia z drogami nieutwardzonymi,
handbary – dodatkowa osłona przed złymi warunkami atmosferycznymi,
koła ze szprychami – w zdecydowanej większości motocykli ADV obecne są szprychowane koła,
metalowa osłona silnika – czasem jest ona plastikowa i ma za zadanie chronić silnik od spodu.

Dodatkowe akcesoria do motoru


W ofercie dostępne są akcesoria na motocykl ADV. Co dokładnie opłaca się kupić? Co należy rozważyć, oglądając dodatkowe akcesoria? Oto lista przykładowych akcesoriów:

brelok do kluczy,
zestaw kluczy,
nakładki dekoracyjne,
oryginalne hadbary,
zawieszki do tablicy rejestracyjnej,
kufry na bagaże,
owiewka.

Tak naprawdę, czy dane akcesoria do motocykla ADV się kupi, czy też nie – wszystko zależne jest od indywidualnych preferencji motocyklisty. Niektóre osoby kompletnie ograniczają się z takimi produktami, a inne wręcz nie wyobrażają sobie życia i jazd bez nich.