Wynajem aut Balice a kwestia ubezpieczenia

wypożyczalnia samochodów kraków lotnisko

Osoby, które są zainteresowane wynajmem auta powinny zwrócić szczególną uwagę na ubezpieczenie. W dużej mierze to właśnie odpowiednie ubezpieczenie jest w stanie zapewnić wysoki komfort podczas urlopu.

Co warto wiedzieć?

wypożyczalnia samochodów kraków lotnisko

Profesjonalna wypożyczalnia samochodów Balice może zaproponować osobne ubezpieczenie, dzięki któremu można zyskać dodatkową ochronę przed niespodziewanymi kosztami, które mogą wynikać nie tylko z ewentualnego wypadku, ale również z kradzieży. Wynajem aut Balice wiąże się również z koniecznością spisania stosownego protokołu zdawczo-odbiorczego. Po otrzymaniu kluczyków i rysunku samochodu warto upewnić się, czy wszystkie usterki i wgniecenia zgadzają się, dzięki czemu będzie można uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji. Dobrym pomysłem jest również zastanowienie się nad dopłatą za polisę NNW. Pamiętać należy także o tym, że ubezpieczenie może dotyczyć jedynie osoby, która jest uprawiona do kierowania danym autem.

Kaucja za wynajem aut Balice

Dobra wypożyczalnia samochodów Kraków Balice zazwyczaj przyjmuje jedynie płatność kartą kredytową. Osoba wynajmująca samochód musi być oczywiście właścicielem karty i co najważniejsze musi być obecna przy odbiorze samochodu. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że w momencie wynajmu auta automatycznie blokowane są środki na koncie, które pokrywają w całości kaucję. Przy wypożyczeniu małych samochodów kaucja jest naprawdę niewielka, ale jeżeli chodzi o luksusowe samochody, to kaucja może wynieść nawet kilka tysięcy.