Niesamowita przejażdżka Ferrari

Panowie, jak i panie kochają sportowe bryki oraz szybką jazdę. To dla nich powstały miejsca, w których w wybranym przez siebie modelu samochodu można przejechać się na torze, by na własnej skórze przekonać się jak chodzą takie mocne, sportowe auta. To również świetny pomysł na prezent dla bliskich nam osób.

1. Spełnienie marzeń
Już od najmłodszych lat, wiele osób marzy o szybkim, czerwonym Ferrari. Tego samochodu nie spotyka się raczej na polskich drogach. Dlatego też, jazda takim super autem wywołuje u kierowców nie małe emocje. To marzenie może się teraz spełnić. W większości dużych miast w Polsce powstały tory, na które można przyjąć i wypożyczyć auto do jazdy. Ferrari to jeden z tych modeli, które jest najbardziej rozchwytywany.

2. Przejażdżka Ferrari
Każda jazda poprzedzona jest szczegółowym i precyzyjnym instruktażem od kierowców rajdowych. W maksymalnym stopniu dbają oni o bezpieczeństwo kierowców, dlatego oprócz panujących zasad na torze, przedstawiają również kierowcom samochód oraz jego działanie. Przed jazdą obowiązkowo trzeba zapoznać się z tym sprzętem. Następny punkt to odpowiedni strój. W większości miejsc, kierowcy otrzymają specjalny strój (taki jaki noszą profesjonalni kierowcy rajdowi). Kombinezon, kask mają chronić nasze ciało w razie jakiejkolwiek nieprzewidzianej sytuacji.
Następnie pozostaje już przejażdżka Ferrari. Ilość okrążeń zależy od wykupionego pakietu. Mogą to być dwa okrążenia, cztery lub sześć. Można również umówić się na jazdę z kierowcom rajdowym, z którym doświadczymy jeszcze większym emocji i niesamowitych wrażeń.

3. Atrakcyjne ceny
W związku z tym, iż w Polsce przekąska Ferrari jest bardzo popularną atrakcją, która z roku na rok przyciąga mnóstwo zainteresowanych – ceny są bardzo atrakcyjne i przystępne. Koszt takiej przygody zaczyna się od 250 do 800 zł. Wszystko zależy od wykupionego pakietu oraz dodatkowych możliwości, które oferuje tor rajdowy. Przejażdżka Ferrari to niewątpliwe jedna z tych atrakcji, którą zapamięta się do końca życia.