Bieszczady co warto zobaczyć ?

co warto zobaczyc w bieszczadach

Malownicze widoki, kontakt z naturą i niesamowita atmosfera — za to właśnie kochamy Bieszczady. Przedstawiamy Państwu przegląd najpiękniejszych miejsc, które powinniście odwiedzić podczas urlopu w Bieszczadach. Jesteś zmęczony zgiełkiem miasta i chcesz cieszyć się wakacjami? Ruszaj w Bieszczady. Jest to idealne miejsce na relaksujące i udane wakacje z dziećmi lub ekscytującą wycieczkę z przyjaciółmi.

Według wielu turystów w Bieszczadach w pobliskich rzekach znajduje się najpiękniejsza ryba w Polsce. Łagodne podejścia i wspaniałe widoki, jak również dziewicza roślinność i doskonałe zakwaterowanie. Podkarpacie to także wspaniali ludzie i wiele ciekawych zabytków. Zabytków wystarczyłoby nawet na dwa miesiące wakacji. W naszym zestawieniu znajdziesz miejsca, które musisz zobaczyć.

Bieszczady – co zobaczyć ?

Nie można być w Bieszczadach i żaden pan nie ma górskich połonin. Zapierające dech w piersiach widoki, które przynajmniej raz w życiu podziwia się z góry, trzeba zobaczyć w trawie pokrytej miękkim dywanem. Detal jest tam piękny jesienią, gdy lasy liściaste, porastające dolne partie r, mienią się czerwienią i złotem.

Dla rodziców z dziećmi polecamy wycieczki na Połoninę Wetlińską i Caryńską. Trasy są bezpieczne i nie wymagają dużego przygotowania fizycznego. Trasy są urozmaicone drewnianymi mostkami przez góry.

Bukowe Berdo i Szeroki Wierch

Na dłuższą wędrówkę po Bieszczadach warto wybrać szlaki na Bukowe Berdo i Szeroki Wierch, które są chyba najpiękniej położonymi szlakami w Bieszczadach. Z kolei Tarnica jest najwyższym szczytem tych wąwozów. Wymaga dobrego przygotowania fizycznego, droga jest długa i męcząca, ale to co zobaczysz jest warte wysiłku.

Szlaki w Bieszczadach nie zawsze są łagodne. Są miejsca, gdzie trzeba uważać, aby nie nabawić się kontuzji podczas wędrówki stromym i kamienistym szlakiem.